Shitet, Vile 4 Kateshe, Kodra e Priftit, 400.000 euro

 • € 400,000
Kodra E. Priftit, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet, Vile 4 Kateshe, Kodra e Priftit, 400.000 euro
Kodra E. Priftit, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 400,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA Shet, Vile 4 Kateshe, Kodra e Priftit , 400.000 euro

 • Tipologjia Vile 4 Kateshe
 • Adresa: Rruga Kodra e Priftit
 • Bosh
 •  Vile Private
 • Cmimi 400.000 euro

 

Informacion mbi Pronën:

Shitet vile 4 kateshe , me një sipërfaqe ndertimi prej 485m² dhe  siperfaqe trualli 252m2 . Vila ka organizim shume të mirë, ofrohet bosh vetem me hidrosanitaret dhe kuzhinen. Organizohet nga 4 kate. Kati i 1 perbehet nga 1 sallon i bollshem ,kuzhine dhe tualet. Kati i 2 perbehet nga 1 sallon,kuzhine,1 dhome gjumi dhe 1 tualet. Kati i 3 perbehet nga 1 sallon ,3 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Kati i 4 perbehet nga 1 sallon ,2 dhoma gjjumi dhe 2 tualete. E gjithe vila eshte e shtruar me parket,e pajisur me sistem chiller dhe panel diellor. Muret e jashtme te viles jane termoizoluar me polistiren. .Kati i 2 i viles eshte i pajisur me shkalle te ndara nga shkallet kryesore.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Publikuar më 7 Qershor, 2024 në 3:29 pm Përditësuar 7 Qershor, 2024 at 3:59 pm
 • ID e pronës: MRE-51000
 • Çmimi: € 400,000
 • Sip. e pronës: 485 m²
 • Sip. totale: 737 m²
 • Dhoma gjumi: 6
 • Banjo: 7
 • Lloji i pronës: Vilë
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 4
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Kodra E. Priftit, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
+355692040544