Qera, Ambient Biznesi ,Don Bosko 350 Euro/Muaj

 • € 350
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Ambient Biznesi ,Don Bosko 350 Euro/Muaj
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Ambient Biznesi, Don Bosko , 350 euro/muaj

 • Tipologjia Ambient Biznesi
 • Adresa: Don Bosko Pike Referimi: Don Bosko
 • Bosh
 • Kati 2
 • Cmimi 350 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera Ambient Biznesi  me një sipërfaqe prej 40 m² dhe gjendet në katin e 2 te nje pallati te ri . Ambienti ka organizim shume të mirë disponon tualet ,eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Publikuar më 8 Qershor, 2024 në 9:39 am Përditësuar 8 Qershor, 2024 at 11:26 am
 • ID e pronës: MRE-51037
 • Çmimi: € 350
 • Sip. e pronës: 40 m²
 • Sip. totale: 40 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Don Bosko
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Don Bosko

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
+355692040544