Qera, Apartament 1+1, Komuna E Parisit, 600 Euro

 • € 600
Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Komuna E Parisit, 600 Euro
Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1, Komuna e Parisit, 600 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Kompleksi Kika 1

•E mobiluar

• Kati 7

• Pallat i ri

•600 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 1+1 ne katin e 7 te nje pallati te ri me siperfaqe 82 m².Ambienti eshte i organizuar nga 1 dhome gjumi, kuzhina, dhe nje tualet. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 10 Qershor, 2024 në 10:20 am Përditësuar 12 Qershor, 2024 at 2:39 pm
 • ID e pronës: MRE-51158
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 82 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Komuna e Parisit
 • Kati: 7
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Komuna e Parisit

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134