Vile Me Qira, 2 Kate, Rolling Hills, 5000 Euro

 • € 5,000
Rolling Hills, Mullet, Petrelë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
Qera Oferta më e mirë
Vile Me Qira, 2 Kate, Rolling Hills, 5000 Euro
Rolling Hills, Mullet, Petrelë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
 • € 5,000

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Vile 2 kateshe, Rolling Hills, 5000 euro

• Tipologjia: Vile 2 kateshe

• Adresa: Rolling Hills

• E mobiluar

• Vile private

• Siperfaqe 598m²

• 💶 5000 euro

 

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qira vile private 2 kateshe, me një sipërfaqe totale 1265m² dhe gjendet ne nje zone shume te qete . Shtëpia organizohet shumë mirë dhe është tërësisht e mobiluar.

Disponon 5 dhoma, 6 tualete, oborr, 2 poste parkimi. E pajisur me sistem kamerash qe nje cilesie shume te mire, duke ofruar cilesi maksimale.

Organizimi si me poshte:

Kati I: 2 dhoma gjumi + ambjent ndenje + ambjent ngrenie me vete, 3 banjo. Kati II: 3 dhoma + 3 banjo. Pjeserisht e mobiluar. Kati -1 me 2 vende parkimi + 3 ambjente + tualet.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 20 Maj, 2024 në 12:36 pm Përditësuar 20 Maj, 2024 at 12:36 pm
 • ID e pronës: MRE-48157
 • Çmimi: € 5,000
 • Sip. totale: 598 m²
 • Dhoma gjumi: 5
 • Banjo: 6
 • Lloji i pronës: Vilë
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sauk/Qendra TEG
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rolling Hills, Mullet, Petrelë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134