Apartament 1+1, Kodra e Diellit, 520 Euro

 • € 520
Rruga Rreli, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 1+1, Kodra e Diellit, 520 Euro
Rruga Rreli, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 520

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1, Kodra e Diellit, 520 Euro

 

* Tipologjia: 1+1

* Adresa: Rruga Rreli

* E mobiluar

* Kati 4

* Pallat i Ri

•520 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 1+1 me siperfaqe 80m² ne katin e 4 te nje pallati te Ri . Apartamenti eshte i organizuar nga 1 dhome gjumi,salloni i ndenjes, kuzhina dhe nje tualet. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 21 Maj, 2024 në 10:12 am Përditësuar 21 Maj, 2024 at 10:12 am
 • ID e pronës: MRE-48226
 • Çmimi: € 520
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Kodra e Diellit
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Rreli, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127