Apartament 2+1, Gjimnazi Petro Nini , 700 Euro

 • € 700
Rruga Adem Jashari, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 2+1, Gjimnazi Petro Nini , 700 Euro
Rruga Adem Jashari, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
 • € 700

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1, Gjimnazi Petro Nini , 700 Euro

 

* Tipologjia: 2+1

* Adresa: Rruga Adem Jashari

* E mobiluar

* Kati 2

* Pallat

•700 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1 me siperfaqe 100m² ne katin e 2 te nje pallati  . Apartamenti eshte i organizuar nga 2 dhome gjumi,salloni i ndenjes, kuzhina dhe nje tualet. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Intstalimet Eletrike Te Reja
– Sistemi I Ndricimit I Ri
– Dyert E Brendshme te reja
– Tualeti 100% I Ri Me Instalimet Dhe Pllakat e reja
– Parketi Eshte I Ri Ac5 Cilesor Me Nenshtrese Akustike
• Tv i ri 55 polesh
• Kuzhina e kompletuar
• Dy Dhomat e gjumit te reja dhe totalisht te mobiluara

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 21 Maj, 2024 në 10:28 am Përditësuar 21 Maj, 2024 at 10:28 am
 • ID e pronës: MRE-48238
 • Çmimi: € 700
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Adem Jashari, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127