Qera, Apartament 3+1, Astir, 300 Euro

 • € 300
Rruga Joklin Persi, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 3+1, Astir, 300 Euro
Rruga Joklin Persi, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare Morina jep me Qera, Apartament 3+1, Astir, 300 Euro

• Tipologjia: 3+1

• Adresa: Rruga “3 Heronjtë”

• Kati 2

• Pallat i ri me ashensor

• 300 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Agjencia Imobiliare Morina Jep me qera apartament 3+1 me nje siperfaqe prej 110m² dhe gjendet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor ne astir. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire dhe eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes, ambientin e gatimit,3 dhoma e gjumit, korridori, tualeti dhe verande . Ofrohet pjeserisht i mobiluar.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 21 Maj, 2024 në 11:05 am Përditësuar 21 Maj, 2024 at 11:05 am
 • ID e pronës: MRE-48250
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 110 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Rruga Joklin Persi, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931