Apartament 2+1, Liqeni I Thate, 500 Euro

 • € 500
Botanical Garden of Tirana, Rruga Muharrem Butka, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Njësia Bashkiake Nr. 5, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 2+1, Liqeni I Thate, 500 Euro
Botanical Garden of Tirana, Rruga Muharrem Butka, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Njësia Bashkiake Nr. 5, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1, Liqeni i Thate, 500 Euro

 

* Tipologjia: 2+1

* Adresa: Kopshti botanik

* E mobiluar

* Kati 2

* Pallat i Ri

•500 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1 me siperfaqe 87m² ne katin e 2 te nje pallati te Ri. Apartamenti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi,salloni i ndenjes, kuzhina dhe nje tualet. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.Lirohet ne daten 29 maj.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 21 Maj, 2024 në 11:33 am Përditësuar 21 Maj, 2024 at 11:35 am
 • ID e pronës: MRE-48252
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 87 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2022
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Liqeni I Thate/Kopshti Botanik
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Botanical Garden of Tirana, Rruga Muharrem Butka, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Njësia Bashkiake Nr. 5, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Liqeni I Thate/Kopshti Botanik

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931