Qera, Hyrje Private,1+1, 5 Maji,250 Euro/Muaj.

 • € 250
Rruga Luçie Miloti, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Hyrje Private,1+1, 5 Maji,250 Euro/Muaj.
Rruga Luçie Miloti, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 250

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Hyrje Private, 5 Maji, 250 Euro/muaj.

 • Tipologjia:Apartament
 • Adresa: 5 Maji
 • E mobiluar
 • Kati 2
 • Shtepi Private
 • Cmimi 250 Euro/muaj

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera garsoniere, me një sipërfaqe prej 65m² qe gjendet në katin e 2, të një shtepie Private. Shtepia eshte e mobiluar dhe me te gjitha pajisjet e nevojshme elektroshtepiake+vendparkim.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 21 Maj, 2024 në 12:16 pm Përditësuar 21 Maj, 2024 at 12:16 pm
 • ID e pronës: MRE-48271
 • Çmimi: € 250
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Luçie Miloti, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931