Ambient Biznesi, Komuna e Parisit, 280 euro

 • € 280
Rruga Hasan Alla, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
Qera Oferta më e mirë
Ambient Biznesi, Komuna e Parisit, 280 euro
Rruga Hasan Alla, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • € 280

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Ambient Biznesi, Komuna e Parisit, 280 euro

 

• Tipologjia: Openspace

• Adresa: Rruga Hasan Alla, Kristal Center

• Bosh

• Kati 0

• Pallat i ri

• 💶 280 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe prej 28m² dhe gjendet në katin 0 te nje pallati te ri prane Kristal Center. Ambienti jepet bosh, eshte i organizuar ne ambient openspace te i pershtatshem per tipolgji te ndryshme biznesi. Disponon 1 tualet.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 21 Maj, 2024 në 12:27 pm Përditësuar 21 Maj, 2024 at 12:27 pm
 • ID e pronës: MRE-48273
 • Çmimi: € 280
 • Sip. totale: 28 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Komuna e Parisit
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Hasan Alla, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127