Shitet Apartament 2+1+Bllk, Pazari I Ri , 140,000 Euro

 • € 140,000
Rruga Jani Vreto, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Apartament 2+1+Bllk, Pazari I Ri , 140,000 Euro
Rruga Jani Vreto, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • € 140,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+Bllk, Pazari i Ri, 140,000 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1+Bllk

• Adresa: Rruga Hoxha Tahsim

• Kati 3

• Pallat ekzistues

• Siperfaqe 72 m²

💶  Euro 140,000

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1+Bllk, me siperfaqe 72m² dhe ndodhet në katin e 3 në një pallat ekzistues pa ashensor.

Apartamenti ka organizim shumë te mire, perbehet nga 2 dhome gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, tualeti dhe ballkoni. Shitet i mobiluar dhe i rikonstrukuar totalisht se fundmi.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Vendndodhja e pallatit eshte ne nje zone shume te mire dhe familiare me shumellojshmeri sherbimesh te ofruara.

 

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 21 Maj, 2024 në 1:30 pm Përditësuar 21 Maj, 2024 at 1:39 pm
 • ID e pronës: MRE-48287
 • Çmimi: € 140,000
 • Sip. totale: 72 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Ministria e Jashtme/Pazari I Ri
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Jani Vreto, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Ministria e Jashtme/Pazari I Ri

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257