Dyqan ne Shitje, Mine Peza, 65000 Euro/muaj

 • € 65,000
Mine Peza, Rruga Mine Peza, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Dyqan ne Shitje, Mine Peza, 65000 Euro/muaj
Mine Peza, Rruga Mine Peza, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 65,000

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA shet Dyqan 1+1, Mine Peza, 65000 Euro.

 • Tipologjia: 1+1
 • Adresa: Rruga Mine Peza, Pike Referimi: Rrugica e Harry Fultz
 • Bosh
 • Kati 1
 • Pallat ekzistues
 • Siperfaqe Bruto 45 m2
 • Cmimi I Shitjes 65,000 Euro

 

Informacione rreth prones:

Shitet dyqan me siperfaqe prej 45m² dhe gjendet në katin e 1 të një pallati ekzistues. Dyqani ka organizim shumë te mire, i organizuar me vetrata xhami dhe qepena. Pallati pozicionohet ne nje zone shume te preferuar ne Tirane dhe ndodhet shume afer Unazes se Re dhe Sheshit Nene Tereza. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 21 Maj, 2024 në 2:37 pm Përditësuar 21 Maj, 2024 at 2:48 pm
 • ID e pronës: MRE-48346
 • Çmimi: € 65,000
 • Sip. totale: 45 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Rruga e Durresit/Zogu I Zi
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Mine Peza, Rruga Mine Peza, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Rruga e Durresit/Zogu I Zi

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
+355694010934