Shitet, Apartament 2+1, Rruga Bardhyl , 117,000 Euro.

 • € 117,000
Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1008, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Bardhyl , 117,000 Euro.
Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1008, Albania
 • € 117,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA shitet , Apartament 2+1 Rruga Bardhyl, 117,000 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Bardhyl

• Pjeserisht i mobiluar

• Kati 2

• Pallat ekzistues

• 117,000 euro

 

Informacion mbi Pronën:

Shitet apartamen 2+1, me një sipërfaqe prej 83 m2 dhe gjendet në katin e 2 të një pallati egzistues ne Rrugen Brdhyl. Apartamenti ka organizim shume të mirë, i rikonstruktuar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

Disponon dokumetacion te rregullt hipotekor.

 

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Publikuar më 21 Maj, 2024 në 2:43 pm Përditësuar 21 Maj, 2024 at 2:44 pm
 • ID e pronës: MRE-48352
 • Çmimi: € 117,000
 • Sip. totale: 83 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1008, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Brryli/Rruga Bardhyl

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257