Shitet, Apartament 2+1+2WC+DEPO, Yzberisht, 122.000 Euro

 • € 122,000
Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet, Apartament 2+1+2WC+DEPO, Yzberisht, 122.000 Euro
Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • € 122,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet Apartament 2+1+2WC+DEPO, Yzberisht , 122.000 Euro

• Tipologjia: 2+1+2WC+Depo

• Adresa: Yzberisht

• E mobiluar

• Kati 2

• Pallat i ri

• 💶 122.000 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 84m² dhe gjendet në katin 2 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi,2  tualete, 1 ballkon, 1 depo dhe jepet totalisht i mobiluar me mobilim bashkekohor. Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire me te gjitha facilitete afer.

Disponon dokumetacion te rregullt hipotekor.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 21 Maj, 2024 në 2:57 pm Përditësuar 21 Maj, 2024 at 2:57 pm
 • ID e pronës: MRE-48370
 • Çmimi: € 122,000
 • Sip. totale: 84 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
+355694010934