Qera Apartament 1+1,Fresk, 350 Euro

 • € 350
Fresku Restorant, Rruga Sotir Caci, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Apartament 1+1,Fresk, 350 Euro
Fresku Restorant, Rruga Sotir Caci, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me Qera Apartament 1+1,Fresk, 350 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Restorant Fresku

•I mobiluar

• Kati 1

• Pallat i ri

•350 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 1+1 ne katin e 1 te nje pallati te ri me siperfaqe 50 m².Ambienti eshte i organizuar nga 1 dhoma gjumi, kuzhina, dhe  tualeti. Apartamenti jepet i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 22 Maj, 2024 në 10:56 am Përditësuar 22 Maj, 2024 at 10:56 am
 • ID e pronës: MRE-48428
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 50 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Fresku Restorant, Rruga Sotir Caci, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127