Qera, Apartament 2+1+2, Astir, 600  euro/muaj

 • € 600
Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1+2, Astir, 600  euro/muaj
Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1+2, Astir, 600  euro/muaj

 

Tipologjia 2+1+2

Adresa: Rruga Nexho Konomi

I mobiluar

Kati 6

Pallat i Ri

Cmimi 600 euro/muaj

 

 

 

 

Informacion mbi Pronën:

 

Jepet me qera apartamen 2+1+2, me një sipërfaqe prej 95m² dhe gjendet në katin e 6 të një pallati te Ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, 2 tualete dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 22 Maj, 2024 në 11:08 am Përditësuar 22 Maj, 2024 at 11:08 am
 • ID e pronës: MRE-48451
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 95 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 6
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127