Qera, Apartament 2+1, kompleksi Malajzjan, 350 Euro/Muaj

 • € 350
Rruga Kastriotët, Bregu Lumit, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1029, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, kompleksi Malajzjan, 350 Euro/Muaj
Rruga Kastriotët, Bregu Lumit, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1029, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, kompleksi Malajzjan,350  euro/muaj

 

Tipologjia 2+1

Adresa: kompleksi Malajzjan

I mobiluar

Kati 3

Pallat i Ri

Cmimi 350 euro/muaj

 

 

 

 

Informacion mbi Pronën:

 

Jepet me qera apartamen 2+1, me një sipërfaqe prej 90m² dhe gjendet në katin e 3 të një pallati te Ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 22 Maj, 2024 në 11:29 am Përditësuar 1 Qershor, 2024 at 10:17 am
 • ID e pronës: MRE-48479
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Kastriotët, Bregu Lumit, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1029, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Astir/Unaza e Re/Teodor Keko

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931