Qera, Hyrje Private 2+1, Selite, 400 Euro/Muaj

 • € 400
Rruga Rexhep Pinari, Njësia Bashkiake Nr. 5, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Hyrje Private 2+1, Selite, 400 Euro/Muaj
Rruga Rexhep Pinari, Njësia Bashkiake Nr. 5, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Hyrje Private 2+1, Selita e Vogel, 400 Euro/muaj

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Selite Pike Referimi: Rr.Rexhep Pinari
 • I mobiluar
 • Kati 2
 • Hyrje Private
 • Cmimi 400 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private 2+1, me një sipërfaqe prej 90m² dhe gjendet në katin e 2 të një Vile. Hyrja ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori dhe tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 22 Maj, 2024 në 11:39 am Përditësuar 8 Qershor, 2024 at 12:25 pm
 • ID e pronës: MRE-48485
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Rexhep Pinari, Njësia Bashkiake Nr. 5, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Yzberisht/Kombinat/Selite

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931