Shitet, Apartament 1+1+Post Parkimi , Ish Fusha E Aviacionit, 95000Euro

 • € 95,000
Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet, Apartament 1+1+Post Parkimi , Ish Fusha E Aviacionit, 95000Euro
Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • € 95,000

Përshkrimi

Agjensia Morina Shet Apartament 1+1+Post Parkimi,Ish Fusha E Aviacionit, 94670 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Ish Fusha E Aviacionit

• e mobiluar

• Kati 3 banim

• Pallat ne ndertim

• Siperfaqe  neto 56.34m²

• Siperfaqe  te perbashkta 8.8m²

• Siperfaqe  bruto 65.14m²

• Cmimi 95000Euro

 

Informacione rreth prones:

Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe prej 65.14m², i cili ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ne faze ndertimi tek Ish Fusha E Aviacionit.

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje, ambient gatimi, 1 dhome gjumi, tualeti dhe ballkoni. Gjithasgtu apartamenti disponon dhe nje post parkimi ne katin -1.

-Apartamenti ndodhet ne lokacion perfekt dhe aktualisht punimet kane dale ne kuoten zero, ka mbaruar faza -2 dhe – 1 e gropes.
– 50 metra perballa me shkollen Dhora Leka dhe Kopesht Publik.
– 150 metra nga Unaza e Re
– 100 metra nga Zgjatimi Bulevardit qe vjene nga Pallati me shigjeta.
– Punime teper Cilesore me termoizolim per te ruajtur temperaturat ne dimer dhe ne vere.

 

Ndodhet ne nje zone shume te mire, me te gjitha facilitetet e nevojshme.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 22 Maj, 2024 në 11:40 am Përditësuar 22 Maj, 2024 at 11:40 am
 • ID e pronës: MRE-48487
 • Çmimi: € 95,000
 • Sip. totale: 65,14 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257