Shitet, Apartament 1+1+BLK, Laprake, 112,000 Euro

 • € 112,000
Rruga Pandi Dardha, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet, Apartament 1+1+BLK, Laprake, 112,000 Euro
Rruga Pandi Dardha, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • € 112,000

Përshkrimi

Agjensia Morina Shet Apartament 1+1 ,Laprake, 112,000 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Pandi Dardha, Laprake

• Kati 5 banim

• Pallat ne ndertim

• Siperfaqe  neto 65.76m²

• Siperfaqe  te perbashkta 10m²

• Siperfaqe  bruto 75.76m²

• Cmimi 112000Euro

 

Informacione rreth prones:

Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe prej 76.76m², i cili ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ne faze ndertimi tek Rruga Pandi Dardha, Laprake.

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje, ambient gatimi, 1 dhome gjumi, tualeti dhe ballkoni.

Pallati aktualisht eshte ne fazen e instalimeve elektrike. Punimet mbarojne ne Nentor.

Orientimi nga Veriu.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 22 Maj, 2024 në 11:43 am Përditësuar 22 Maj, 2024 at 11:43 am
 • ID e pronës: MRE-48495
 • Çmimi: € 112,000
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Laprake
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Pandi Dardha, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257