Qera, apartament,1+1, Rruga E Dibres, 400 Euro/Muaj

 • € 400
Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 2423, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, apartament,1+1, Rruga E Dibres, 400 Euro/Muaj
Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 2423, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1,afer me shkollen Bajram Curi, 400 euro/muaj.

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa:Rruga e Dibres,afer me shkollen Bajram Curi

• i mobiluar

• Kati 2

• apartament

• 💶 400 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament e tipologjise 1+1 prane Rruga e Dibres,afer me shkollen Bajram Curi   me një sipërfaqe prej 60m².

Shtepia është e organizuar ne sallon ndenje, ambient gatimi, 1 dhoma gjumi,   dhe tualeti.  jepet e mobiluar . Shtepia gjendet ne katin e 2 te nje  pallati ekzistues.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 22 Maj, 2024 në 11:55 am Përditësuar 22 Maj, 2024 at 11:57 am
 • ID e pronës: MRE-48500
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 2423, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931