Shet Apartament 1+1, Rruga E Dibres, 95,000 Euro

 • € 95,000
Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shet Apartament 1+1, Rruga E Dibres, 95,000 Euro
Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 95,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA shet Apartament 1+1, Rruga e Dibres-afer me shkollen Bajram Curi, 95,000 Euro.

 • Tipologjia: 1+1
 • Adresa: Rruga e Dibres,afer me shkollen Bajram Curi
 • E mobiluar
 • Kati 2
 • Pallat ekzistues
 • Siperfaqe neto 60 m2
 • Cmimi i Shitjes 95,000 Euro

I pershtatshem per zyre, klinike dentare, aktivitet biznesi, qira ditore dhe per banim

Informacione rreth prones:

Shitet apartament 1+1, me siperfaqe prej 60 m2 qe gjendet në katin 2 të pallati  ne rrugen e Dibres. Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga salloni i ndjenjes, ambienti i gatitmit, dhoma gjumit, tualeti dhe korridori. Shitet i mobiluar.  I pershtatshem per banim.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 22 Maj, 2024 në 12:03 pm Përditësuar 22 Maj, 2024 at 12:03 pm
 • ID e pronës: MRE-48505
 • Çmimi: € 95,000
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931