Qera, Apartament 2+1, Jordan Misja, 450 Euro/Muaj

 • € 450
Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Jordan Misja, 450 Euro/Muaj
Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, shtepi private 2+1, Jordan Misja, 450 Euro/muaj

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Jordan Misja
 • Pjeserisht I mobiluar
 • Kati 1
 • shtepi private
 • Cmimi 450 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 90m² dhe gjendet në katin e 1 të një shtepie private. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori dhe  tualeti.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 22 Maj, 2024 në 12:38 pm Përditësuar 22 Maj, 2024 at 12:38 pm
 • ID e pronës: MRE-48507
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931