Qera, Pjes Vile, 2+1, Astir, 350 Euro

 • € 350
Rruga Erzen Lita, Astir, Mëzez, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Pjes Vile, 2+1, Astir, 350 Euro
Rruga Erzen Lita, Astir, Mëzez, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera pjese Vile 2+1,Astir, 350 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa:Astir Vila L e pare

• e mobiluar

• Vile private

• Kati 2

•  350 Euro /muaj

 

Jepet e qera apartament 2+1 me siperfaqe 120 m² ne katin e pare te nje vile private.Apartamenti jepet i mobiluar dhe organizohet nga ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje,2 dhoma gjumi, 1 tualet, oborr.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni :

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 23 Maj, 2024 në 10:27 am Përditësuar 23 Maj, 2024 at 10:28 am
 • ID e pronës: MRE-48621
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Erzen Lita, Astir, Mëzez, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Astir/Unaza e Re/Teodor Keko

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931