Shitet Apartament 2+1+Blk, Prane Prokurorise Se Tiranes, 140,000 Euro

 • € 140,000
Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Apartament 2+1+Blk, Prane Prokurorise Se Tiranes, 140,000 Euro
Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 140,000

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA shet Apartament 2+1+Blk, Prane Prokurorise se Tiranes, 140,000 Euro.

 

Tipologjia: 2+1+Blk

Adresa: Rruga Haxhi Hysen Dalliu

bosh

Kati 2

Pallat ekzistues

Sipërfaqe 87m²

Cmimi I Shitjes 140,000 Euro

 

 

Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1+Blk, me siperfaqe prej 87m² dhe gjendet në katin e 3 të një pallati ekzistues. Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga salloni i ndjenjes, ambienti i gatitmit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. Shitet bosh.

Pallati pozicionohet ne nje zone shume te preferuar ne Tirane.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Për informacione më të detajuara na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 23 Maj, 2024 në 10:30 am Përditësuar 23 Maj, 2024 at 10:30 am
 • ID e pronës: MRE-48633
 • Çmimi: € 140,000
 • Sip. totale: 87 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 2
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134