Apartament 1+1 Me Qira,Myslym Shyri, 500 Euro

 • € 500
Rruga Islam Alla, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 1+1 Me Qira,Myslym Shyri, 500 Euro
Rruga Islam Alla, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1, Myslym Shyri, 500 euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Islam Alla,  afer Big Market

• E mobiluar

• Kati 6 pa ashensor

• Pallat i ri

• 💶 500 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 62 m² dhe gjendet në katin e 6. Apartamenti është i organizuar shumë mirë, i shtruar me parket dhe me punime totalisht të reja.

Përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, dhoma gjumit.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 23 Maj, 2024 në 10:38 am Përditësuar 23 Maj, 2024 at 11:28 am
 • ID e pronës: MRE-48641
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 62 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Kati: 6
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Islam Alla, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931