Qera, Apartament 1+1, Tregu i Ri Elektrik , 350 euro/muaj

 • € 350
Tregu Elektrik, Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Tregu i Ri Elektrik , 350 euro/muaj
Tregu Elektrik, Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Tregu i Ri Elektrik, 350 Euro/ muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: Tregu i RIi Elektrik Pike Referimi: Big Market
 • Pjeserisht I mobiluar
 • Kati 4
 • Pallat ekzistues
 • Cmimi 350 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 60m² dhe gjendet në katin e 4 të një pallati ekzistues. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet pjeserisht I mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 23 Maj, 2024 në 10:41 am Përditësuar 23 Maj, 2024 at 10:41 am
 • ID e pronës: MRE-48643
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 4
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Tregu Elektrik, Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
+355694010934