Ambient Biznesi Me Qira,Ali Demi, 500 Euro

 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Ambient Biznes -Ali Demi, 500 Euro

 

• Tipologjia:openspace

• Adresa:Rruga Mihal Grameno

• bosh

• Kati 0

• Pallat i ri

• 💶 500 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 50m² dhe gjendet në katin 0 te nje pallati te ri. Ambienti jepet bosh, eshte i organizuar ne ambient openspace te shfrytezueshme per tipologji të ndryshme biznesi. Disponon 1 tualet.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 24 Maj, 2024 në 10:47 am Përditësuar 24 Maj, 2024 at 10:49 am
 • ID e pronës: MRE-48797
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 50 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe

Adresa

 • Zona Ali Demi/Tregu Elektrik

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931