Apartament 1+1,Kodra e Diellit, 600 Euro/Muaj.

 • € 600
Bill Clinton Street, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 1+1,Kodra e Diellit, 600 Euro/Muaj.
Bill Clinton Street, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1+POST PARKIMI ,Kodra e Diellit, 600 Euro/Muaj.

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Bill Klinton

•E mobiluar

• Kati 2

• Pallat i Ri

•600 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 1+1 ne katin e 2 te nje pallati te Ri me siperfaqe 69m². Ambienti eshte i saporikonstruktuar me cdo gje te re dhe i organizuar nga salloni i ndenjes, ambienti gatimit, dhoma e gjumit dhe  tualeti. Apartamenti jepet i mobiluar ne menyre bashkekohore. Ne zonen perreth apartamentit ndodhen te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese sa me te mire.

Mundësi parkimi në lagje.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 24 Maj, 2024 në 11:09 am Përditësuar 24 Maj, 2024 at 11:09 am
 • ID e pronës: MRE-48822
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 69 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Kodra e Diellit
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Bill Clinton Street, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127