Qera, Shtepi 1+1, 5 Maji, 270 euro/muaj

 • € 270
Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Shtepi 1+1, 5 Maji, 270 euro/muaj
Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • € 270

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Shtepi 1+1 me papafingo, 5 Maji, 270 euro/muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: Rruga 5 Maji
 • E mobiluar
 • Kati i trete
 • Shtepi mbi tarracen e nje vile private
 • Cmimi 270 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera shtepi private me një sipërfaqe prej 65 m² me papafingo. E mobiluar bukur dhe e pershtatshme per cifte ose dy vajza.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 24 Maj, 2024 në 1:27 pm Përditësuar 24 Maj, 2024 at 1:55 pm
 • ID e pronës: MRE-48894
 • Çmimi: € 270
 • Sip. e pronës: 65 m²
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
+355692040508