Qera, Apartament 3+1+vendparkim, Tufine, 400 Euro

 • € 400
Rruga Peçi Dado, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 3+1+vendparkim, Tufine, 400 Euro
Rruga Peçi Dado, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare Morina jep me Qera, Apartament 3+1+vendparkim, Tufine, 400 Euro

• Tipologjia: 3+1+vendparkim

• Adresa: Rruga Peci Dado

• Kati 2

• Pallat i ri me ashensor

• 400 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Agjencia Imobiliare Morina Jep me qera apartament 3+1 me nje siperfaqe prej 110m² dhe gjendet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor ne tufine. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire dhe eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes, ambientin e gatimit,3 dhoma e gjumit, korridori, tualeti dhe verande . Ofrohet i mobiluar.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 24 Maj, 2024 në 3:39 pm Përditësuar 24 Maj, 2024 at 3:39 pm
 • ID e pronës: MRE-48932
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 110 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Peçi Dado, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931