Qera, Apartament 2+1+Bllk, Myslym Shyri, 800 Euro/Muaj.

 • € 800
Rruga Myslym Shyri, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1+Bllk, Myslym Shyri, 800 Euro/Muaj.
Rruga Myslym Shyri, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 800

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Myslym Shyri, 800 euro/muaj

 

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Rruga e Myslym Shyri
 • I mobiluar
 • Kati 8
 • Pallat I Ri
 • Cmimi 800 euro/muaj

 Informacion mbi Pronën:

 

Jepet me qera hyrje apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 80 m² qe gjendet në katin e 8 të një pallati te ri te mireadministruar me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, dy dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni. Jepet totalisht i mobiluar me kushte shume te mira.

 

 

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 25 Maj, 2024 në 11:32 am Përditësuar 28 Maj, 2024 at 2:34 pm
 • ID e pronës: MRE-48992
 • Çmimi: € 800
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Kati: 8
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Myslym Shyri, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257