Qera, Hyrje Private 1+1, Spitali QSUT, 300 euro/muaj

 • € 300
Rruga Ura, Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 2423, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Hyrje Private 1+1, Spitali QSUT, 300 euro/muaj
Rruga Ura, Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 2423, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Spitali QSUT, 300 Euro/muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: Rruga e Dibres Pike Referimi: Fakulteti i Mjeksis
 • I mobiluar
 • Kati 2
 • Vile Private
 • Cmimi 300 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private 1+1, me një sipërfaqe prej 55m² dhe gjendet në katin e 2 të një shtepie private. Hyrja ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore  dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 20 Maj, 2024 në 11:55 am Përditësuar 21 Maj, 2024 at 3:28 pm
 • ID e pronës: MRE-48143
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 55 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Ura, Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 2423, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
+355694010934