Qera, Apartament 2+1+2 Blk ,Bllok, 800 Euro/Muaj

 • € 800
Rruga Ismail Qemali, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1+2 Blk ,Bllok, 800 Euro/Muaj
Rruga Ismail Qemali, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • € 800

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1,Bllok, 800 euro/muaj

 • Tipologjia 2+1+2
 • Adresa: afer njesise administrative nr.5
 • i mobiluar
 • Kati 8
 • Cmimi 800 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 145m² qe gjendet në katin e 8 të një pallati te ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet i mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori,ballkon dhe 2 tualete.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 20 Maj, 2024 në 11:44 am Përditësuar 20 Maj, 2024 at 12:17 pm
 • ID e pronës: MRE-48139
 • Çmimi: € 800
 • Sip. totale: 145 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
 • Kati: 8
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Ismail Qemali, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931