Shet Apartament 2+1+vendparkim, Rruga E Dibres, 150,000 Euro

 • € 150,000
Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shet Apartament 2+1+vendparkim, Rruga E Dibres, 150,000 Euro
Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • € 150,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA shet Apartament 2+1, Rruga e Dibres, 150,000 Euro.

 • Tipologjia: 2+1
 • Adresa: Rruga e Dibres,Farmacia 10
 • E pa mobiluar
 • Kati 2
 • Pallat i ri
 • Siperfaqe Bruto 111 m2
 • Cmimi i Shitjes 150,000 Euro

Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe prej 111m2 qe gjendet në katin 2 të pallati  ne rrugen e Dibres. . Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga salloni i ndjenjes, ambienti i gatitmit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe korridori. Shitet i pa mobiluar.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 20 Maj, 2024 në 11:00 am Përditësuar 20 Maj, 2024 at 11:00 am
 • ID e pronës: MRE-48116
 • Çmimi: € 150,000
 • Sip. totale: 111 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Garazh: 1
 • Viti i ndërtimit: 2024
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 2
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931