Qera, Apartament 2+1, Kodra E Diellit 1 — Fondacioni Eleonora, 650 Euro/Muaj.

 • € 650
Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Kodra E Diellit 1 — Fondacioni Eleonora, 650 Euro/Muaj.
Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 650

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Kodra e Diellit, 650 euro/muaj

 

• Tipologjia 2+1

• Adresa: Fondacioni Eleonora, prane Rezidences Kodra e Diellit 1

• I mobiluar

• Kati 5

• Pallat i ri me ashensor

• 💶 650 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 112m² dhe gjendet në katin e 5 të një pallati te ri me ashensor dhe te mireadministruar, i pozicionuar ne nje zone shume te qete prane Rezidences Kodra e Diellit 1.

Apartamenti ka organizim shume të mirë dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori dhe tualeti.

Ofrohet i mobiluar teresisht .

Apartamenti lirohet ne fund te muajit.

 

Për informacione më të detajuara na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 20 Maj, 2024 në 10:50 am Përditësuar 20 Maj, 2024 at 10:51 am
 • ID e pronës: MRE-48105
 • Çmimi: € 650
 • Sip. totale: 112 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Kodra e Diellit
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Kodra e Diellit

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257