Apartament 1+1, Myslym Shyrri, 600 Euro

 • € 600
Kastrati, Rruga Myslym Shyri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 1+1, Myslym Shyrri, 600 Euro
Kastrati, Rruga Myslym Shyri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1, Myslym Shyrri, 600 Euro

 

* Tipologjia: 1+1

* Adresa: Tek Karbrant Kastrati

* E mobiluar

* Kati 2

* Pallat

•600 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 1+1 me siperfaqe 65m² ne katin e 2 te nje pallati . Apartamenti eshte i organizuar nga 1 dhome gjumi,salloni i ndenjes, kuzhina dhe nje tualet. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 20 Maj, 2024 në 10:47 am Përditësuar 20 Maj, 2024 at 10:47 am
 • ID e pronës: MRE-48102
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Kastrati, Rruga Myslym Shyri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127