Shitje, Apartament 2+1, ne Fresk prane Supermarket Ana, ne rruge kryesore, 105,000 Euro.

 • € 105,000
Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitje, Apartament 2+1, ne Fresk prane Supermarket Ana, ne rruge kryesore, 105,000 Euro.
Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 105,000

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA shet Apartament 2+1, ne Fresk prane Supermarket Ana, ne rruge kryesore, 105,000 Euro.

 

Tipologjia: 2+1

Adresa: Ne fresk afer supermarket Ana (ne rruge kryesore)

I mobiluar

Kati 2

Pallat

Sipërfaqe 88 m²

Cmimi I Shitjes 105,000 Euro

 

 

Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe prej 88 m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati. Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga salloni i ndjenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. Shitet i mobiluar.

 

 

Për informacione më të detajuara na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 26 Prill, 2024 në 4:55 pm Përditësuar 27 Prill, 2024 at 5:28 pm
 • ID e pronës: MRE-43888
 • Çmimi: € 105,000
 • Sip. totale: 88 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Zona Fresku/Linze

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kamela Borri
 • Kamela Borri
+355694010932