Qera, Apartament 2+1, Fresk, 280 Euro/Muaj

 • € 280
Rruga Muhamed Deliu, Qesarak (Linsa), Linzë, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Fresk, 280 Euro/Muaj
Rruga Muhamed Deliu, Qesarak (Linsa), Linzë, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 280

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Fresk, 280 euro/muaj

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Fresk ,prane supermarket Spar
 • I mobiluar
 • Kati 2
 • Shtepi Private
 • Cmimi 280 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 70m² dhe gjendet në katin e 2 të një shtepie private. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, 1tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 26 Prill, 2024 në 3:54 pm Përditësuar 8 Maj, 2024 at 10:22 am
 • ID e pronës: MRE-43866
 • Çmimi: € 280
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Muhamed Deliu, Qesarak (Linsa), Linzë, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Fresku/Linze

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA 13
 • MORINA 13
+355694050127