Ambient Biznesi, Stadiumi Dinamo , 5000 Euro/muaj

 • € 5,000
Rruga Sulejman Delvina, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
Qera Oferta më e mirë
Ambient Biznesi, Stadiumi Dinamo , 5000 Euro/muaj
Rruga Sulejman Delvina, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
 • € 5,000

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Ambient Biznesi, Stadiumi Dinamo , 5000 Euro/muaj

 

• Tipologjia: Te ndryshme

• Adresa: Rruga Sulejman Delvina

• bosh

• Kati 0

• Pallat i ri

•Siperfaqe 469m²

• 💶 5000 Euro

 

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 469m² dhe gjendet në katin 0 te nje pallati te ri. Ambienti jepet bosh, eshte i organizuar ne 2 ambiente  te shfrytezueshme per tipologji të ndryshme biznesi si supermarket, palester etj.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 26 Prill, 2024 në 2:55 pm Përditësuar 26 Prill, 2024 at 2:57 pm
 • ID e pronës: MRE-43783
 • Çmimi: € 5,000
 • Sip. totale: 469 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Sulejman Delvina, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127