Apartament 2+1, Me Qera, QSUT–Spitali Amerikan 2, 600 Euro/Muaj. I Diskutueshem.

 • € 600
Rruga Selaudin Zorba, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 2+1, Me Qera, QSUT–Spitali Amerikan 2, 600 Euro/Muaj. I Diskutueshem.
Rruga Selaudin Zorba, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Apartament 2+1, QSUT–Spitali Amerikan 2, 600 Euro/Muaj. I Diskutueshem.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Selaudin Zorba

• e mobiluar

• Kati 4

• Pjese Vile

• 💶 600 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 80 m² dhe gjendet në katin 4 të një vile.

Apartamenti përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni dhe jepet totalisht i mobiluar . Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire me te gjitha facilitete afer.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 26 Prill, 2024 në 11:18 am Përditësuar 26 Prill, 2024 at 11:18 am
 • ID e pronës: MRE-43666
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 4
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Selaudin Zorba, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257