Qera, Hyrje Private 2+1, E Mobiluar, Yzberisht, 300 Euro

 • € 300
Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Hyrje Private 2+1, E Mobiluar, Yzberisht, 300 Euro
Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Hyrje private 2+1, Yzberisht

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: yzberisht

• E mobiluar

• Kati i 4

• Vile 4 kateshe

•300 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet hyrje private 2+1 ne katin e 4 te nje vile 4 kateshe me siperfaqe 70 m².Ambienti eshte i mobiluar se fundmi . Ka 2 dhoma gjumi, sallon, kuzhine, korridor, tualet dhe ballkon. Ne gjendje shume te mire. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 25 Prill, 2024 në 11:02 am Përditësuar 25 Prill, 2024 at 11:02 am
 • ID e pronës: MRE-43031
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 4
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931