Qera, Apartament 3+1,Astir, 470  euro/muaj

 • € 470
Rruga Mikel Maruli, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 3+1,Astir, 470  euro/muaj
Rruga Mikel Maruli, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 470

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 3+1+2,Astir, 470  euro/muaj

Tipologjia 3+1+2
Adresa: Rruga Mikel Maruli
I mobiluar
Kati 8
Pallat i ri
Cmimi 470 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 3+1+2, me një sipërfaqe prej 144m² dhe gjendet në katin e 8 të një pallati te  ri . Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 3 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe 3 ballkone.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 25 Prill, 2024 në 10:35 am Përditësuar 25 Prill, 2024 at 10:35 am
 • ID e pronës: MRE-43005
 • Çmimi: € 470
 • Sip. totale: 144 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 8
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Mikel Maruli, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Astir/Unaza e Re/Teodor Keko

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127