Shitet Apartament 2+1+Blk, Kinostudio–Rezidenca “Porcelan 3”, 151000 Euro.

 • € 151,000
Rruga Xhanfize Keko, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Apartament 2+1+Blk, Kinostudio–Rezidenca “Porcelan 3”, 151000 Euro.
Rruga Xhanfize Keko, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 151,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare Morina shet Apartament 2+1+Blk, Kinostudio–Rezidenca ”Porcelan 3”, 151000 Euro.

 

•Tipologjia: 2+1+Blk

•Adresa: Rruga Xhanfize Keko, Rezidenca ”Porcelan 3”

•Kati 7

•Pallat i Ri, ne faze ndertimi

•Sipërfaqja bruto 97.37 m²

•Sipërfaqja neto 116.21 m²

💶 151.000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me nje siperfaqe neto prej 116 m² dhe gjendet ne katin e 7 te nje pallati te ri ne faze ndertimi. Ndodhet ne nje zone mjaft te qete dhe te preferuar per banim.

Apartamenti  organizohet ne 2 dhome gjumi, salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, ambienti i ngrenies, tualeti dhe ballkoni. Shitet i gjithi i mobiluar si ne foto.

Apartamenti disponon kontrate pronesie.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 24 Prill, 2024 në 1:30 pm Përditësuar 25 Prill, 2024 at 10:25 am
 • ID e pronës: MRE-42834
 • Çmimi: € 151,000
 • Sip. totale: 116 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 7
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Xhanfize Keko, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257