Shitet, Apartament 2+1+2, Rezidenca Porcelan 1, 138000 Euro

 • € 138,000
Rruga Xhanfize Keko, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet, Apartament 2+1+2, Rezidenca Porcelan 1, 138000 Euro
Rruga Xhanfize Keko, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 138,000

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA shet Apartament 2+1+2, 138000 Euro.

 • Tipologjia: 2+1+2+Blk
 • Adresa: Porcelan 1, Pike Referimi: Perball Klanit
 • Faze Ndertimi
 • Kati 6 Banim
 • Pallat me ashensor
 • Siperfaqe Bruto 102 m2
 • Cmimi I Shitjes 138000 Euro

 

Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1+2+Blk, me siperfaqe prej 102m² dhe gjendet në katin e 6 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga salloni i ndjenjes, ambienti i gatitmit, 2 dhoma gjumit, tualeti dhe ballkoni. Pallati pozicionohet ne nje zone shume te preferuar ne Tirane dhe ndodhet shume afer Unazes.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 24 Prill, 2024 në 12:39 pm Përditësuar 24 Prill, 2024 at 12:42 pm
 • ID e pronës: MRE-42821
 • Çmimi: € 138,000
 • Sip. totale: 102 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Viti i ndërtimit: 2024
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 6
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Xhanfize Keko, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
+355694010934