Qera, Apartament 3+1,5 Maji, 550 Euro

 • € 550
Zgara 5 Maj, Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 3+1,5 Maji, 550 Euro
Zgara 5 Maj, Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 550

PĂ«rshkrimi

Agjensi Morina jep me Qera, Apartament 3+1,5 maji, 550 euro

 • Tipologjia 3+1
 • Adresa:mbrapa concord
 • I mobiluar
 • Kati 2
 • Pallat egzistues
 • 💶 550euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me apartament 3+1, me një sipërfaqe 120m² dhe gjendet në katin e 2  Apartamenti ka organizim shume të mirë, I mobiluar ne gjendje shume te mire, përbëhet nga  dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 3 dhoma gjumi, tualeti dhe 2 ballkone.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 24 Prill, 2024 në 10:40 am Përditësuar 24 Prill, 2024 at 10:40 am
 • ID e pronĂ«s: MRE-42756
 • Çmimi: € 550
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronĂ«s: Apartament
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • TĂ« gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Zgara 5 Maj, Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 8, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
+355694010934