Qera, KAPANON ne Vore ,3000Euro/muaj

 • € 3,000
Vorë, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1032, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, KAPANON ne Vore ,3000Euro/muaj
Vorë, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1032, Albania
 • € 3,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, KAPANON ne Vore ,3000Euro/muaj

 • Tipologjia Kapanon
 • Adresa: Vore
 • Cmimi 3000 euro

 

Informacion mbi Pronën:

KAPANONI ndodhet afer rruges kryesore TIRAN-DURRES dhe mund te perdoret per punishte te ndryshme dhe shume opsione te tjera biznesi.

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 23 Prill, 2024 në 2:25 pm Përditësuar 23 Prill, 2024 at 2:25 pm
 • ID e pronës: MRE-42522
 • Çmimi: € 3,000
 • Sip. totale: 800 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Vore
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Vorë, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1032, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127