Qera, Apartament 1+1, Selit, 530  euro/muaj

 • € 530
Rruga Hasan Vogli, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Selit, 530  euro/muaj
Rruga Hasan Vogli, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • € 530

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Selit, 530  euro/muaj

Tipologjia 1+1
Adresa: Rezidenca 3D
I mobiluar
Kati 4
Pallat i Ri
Cmimi 530 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 1+1, me një sipërfaqe prej 66m² dhe gjendet në katin e 4 të një pallati i Ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 27 Prill, 2024 në 11:18 am Përditësuar 27 Prill, 2024 at 11:18 am
 • ID e pronës: MRE-44008
 • Çmimi: € 530
 • Sip. totale: 66 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Hasan Vogli, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Yzberisht/Kombinat/Selite

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127