Apartament 1+1 ,Astir, 360 Euro/Muaj

 • € 360
Rruga Mikel Maruli, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 1+1 ,Astir, 360 Euro/Muaj
Rruga Mikel Maruli, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 360

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1 ,Astir, 360 Euro/Muaj.

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Bar Artisti

•E mobiluar

• Kati 6

• Pallat i Ri

•360 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 1+1 ne katin e 6 te nje pallati te Ri me siperfaqe 65m². Ambienti eshte i saporikonstruktuar me cdo gje te re dhe i organizuar nga salloni i ndenjes, ambienti gatimit, dhoma e gjumit dhe tualeti. Apartamenti jepet i mobiluar ne menyre bashkekohore. Ne zonen perreth apartamentit ndodhen te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese sa me te mire.

Mundësi parkimi në lagje.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 27 Maj, 2024 në 10:30 am Përditësuar 27 Maj, 2024 at 10:30 am
 • ID e pronës: MRE-49121
 • Çmimi: € 360
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 6
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Mikel Maruli, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127