Apartament 1+1 ,Sauk, 450 Euro/Muaj

 • € 450
Rruga e Elbasanit, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 1+1 ,Sauk, 450 Euro/Muaj
Rruga e Elbasanit, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1 ,Sauk, 450 Euro/Muaj.

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rrethrotullimi i Saukut

•E mobiluar

• Kati 4

• Pallat i Ri

•450 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 1+1 ne katin e 4 te nje pallati te Ri me siperfaqe 72m². Ambienti eshte i saporikonstruktuar me cdo gje te re dhe i organizuar nga salloni i ndenjes, ambienti gatimit, dhoma e gjumit dhe  tualeti. Apartamenti jepet i mobiluar ne menyre bashkekohore. Ne zonen perreth apartamentit ndodhen te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese sa me te mire.

Mundësi parkimi në lagje.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 27 Maj, 2024 në 10:22 am Përditësuar 27 Maj, 2024 at 10:22 am
 • ID e pronës: MRE-49111
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 72 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sauk/Qendra TEG
 • Kati: 4
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Elbasanit, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127